Aknapesu

Infotelefon: +372 5599 9959

Tavaline aknapesu toimub aknapesu püüli ja kummipiitsaga. Püüliga hõõrutakse mustus lahti ja  piitsaga eemaldatakse must vesi klaasi pinnalt. Aknaraamid ja aknalauad puhastatakse lapiga. Lahtikäivate akende puhul saab aknad pesta ka väljastpoolt ja selleks pole vaja eritehnikat.

Aknapesu tõstukilt toimub nagu tavaline aknapesu. Tõstuki vajadus tekib siis, kui aknad ei käi lahti, aknapesu ruumist seest poolt on liiga tülikas või sootuks võimatu. 

Aknapesu teleskoopvarrega. Kuni 5-korruselisi maju pestakse teleskoopvarrega, mille otsas on aknapesuhari. Harjale on suunatud spetsiaalne puhtaks filtreeritud vesi. Hari hõõrub mustuse pinna küljest lahti ja veevool loputab aknad puhtaks.
Aknad jäävad küll märjaks, aga filtreeritud vesi ei jäta kuivades jälgi.

Üldjuhul on soovituslik selle meetodiga pesta aknaid mitu korda aastas.

Ehitusjärgne aknapesu. Klaasid vajavad üldjuhul peale ehitust või remonti suuremat hoolt. Kui klaasil on muud ained ja kemikaalid (värv, vaha, vaik, krohv, silikoon, vaht, õlid, liim, kleebised, rooste, betoon, katlakivi jne), siis ei ole tegu tavalise aknapesuga ja akna pesemine võtab vähemalt poole kauem aega.

Enamasti sisaldab aknapesu nii klaasi, aknalaua kui ka aknaraami puhastamist. Vajadusel kasutame töö teostamiseks eritehnikat- tõstukist uudse teleskoopvarrega aknapesusüsteemini, viimasega saab maapinnalt pesta kuni 5 korruselise maja aknad.

Pinnad hoolitsetud kvaliteetsete ainete ja hoolega

Palju erinevaid võimalusi pindade hooldamiseks

Uued lahendused ja koolitatud meeskond!

Eripuhastustööd üle Eesti igal päeval!

Kutsu meid appi!

Tutvu meie tehtud töödega ja võta ühendust, leiame koostöörütmi ka sinu uutele/vanadele projektidele!