Fassaadi pesu

Peseme fassaadi survepesu või teleskoop varre abil, vastavalt fassaadi pinnale ja määrdumis astmele, vajadusel katame puhta pinna biokaitse ainega, mis ei lase mikroflooral uuesti tekkida paari aasta jooksul, et ilus fassaad kestaks kauem.

Fassaadipesu toimub survepesuri abil, teise variandina saab ka teleskoopvarre süsteemiga pesta, seda just erijuhtude puhul nagu näiteks ligipääsu raskus, kerge mustus, pesuaine või kaitseaine peale kandmiseks ja mustuse lahti harjamiseks eriti kus ainult survepesust ei aita või tugev surve võib pinda kahjustada. Vajadusel kasutame spetsiaalseid puhastusaineid mikrofloora eemaldamiseks ning katame pinna biokaitseainega, et ära hoida uue mikrofloora tekke üldjuhul kaheks kuni viieks aastaks.

Millal pesta?

Fassaadipesu teostuse vajadus tuleneb tavaliselt sambla tekkest või tolmu kogunemisest fassaadi pinnale.
Tulenevalt laiast fassaadikatete valikust on kõik objektid omapärased ja vajavad ka erinevat lähenemist pesu teostamisel.

Sambliku kasv fassaadil on enamlevinud põhjus pesu tellimiseks. Sambliku tõrjeks kasutatakse spetsiaalset tõrjevahendit, mis omakorda loputatakse hiljem seinalt maha. Vahel tuleb lisaks läheneda ka mehaanilisete töövahenditega, et tagada ka kõige tõrksama sambla eemaldumine.
Parim aeg pesu planeerimiseks sambliku eemaldamise eesmärgil on kevadest sügiseni, pigem kuiv ja pilvine periood, eriti tähtis kaitsetöötlusel.

Vali teenus

Pinnad hoolitsetud kvaliteet ainete ja hoolega

Palju erinevaid võimalusi pindade hooldamiseks

Uued lahendused ja koolitatud meeskond!

Eripuhastustööd üle Eesti igal päeval!

Kutsu meid appi!

Tutvu meie tehtud töödega ja võta ühendust, leiame koostöörütmi ka sinu uutele/vanadele projektidele!