Puit põranda lihvimine

Lihvime uue või vana põranda ühtlaseks ja siledaks, vajadusel täidame praod ja oksakohad.

Sageli jääb põrandate uuendamine ja restaureerimine selle taha, et kardame põranda lihvimisel tekkivat tolmu, sest näiteks mööbli pealt on peenikest lihvimistolmu päris raske kätte saada. Vähe aga teatakse sellest, et tänapäeval on võimalik põrandaid lihvida praktiliselt tolmuvabalt.

Tolmuvaba lihvimine võimaldab puitpõrandaid taastada kasvõi kõrvaltoas ilma suuremate ümberkorraldusteta! Seega ei pea tervet elamist tühjaks tassima, vaid piisab mööbli teisaldamisest teise tuppa. Kuna inimeste tolmutaluvus on väga individuaalne, siis meie ise armastame öelda, et tegemist on praktiliselt tolmuvaba lihvimisega. Üks nende klient kirjeldas väga ilusti lihvimise tagajärjel tekkinud tolmukogust – nagu ei oleks paar nädalat olmetolmu pühkinud. Seega ei pea kartma, et peale põrandatöid peab tellima koristusfirma või veel hullem – hakkama vahetama tapeete ja teostama suuremaid remonttöid. Tolmuvaba lihvimine ei ole tuleviku teema, vaid täiesti teostatav juba täna! Omame vastavat tehnikat ja kogenud meistreid, kes selle töö kvaliteetselt ka teostavad.

Lisaks tolmuvabale lihvimisele on oluline lõppviimistlus – sobib lakkida või õlitada. Kasutame kvaliteet tooteid, mis on klientidelt ainult positiivset tagasisidet saanud. Meie töö tagab kauni väljanägemise aastateks.

Töö tehakse kogu põrandapinna ulatuses. Selle järel soovituslik pind kaitsta kaitseainega.

Teenusele kuluv aeg sõltub otseselt pindade suurusest ja  tehtavatest töödest, et saavutada eesmärk.
Hinnavahemik 1,5- 15 € m²

Kasutame keskkonnasõbralike lakke ja puiduõlisid, mille toonivalikust leiab igaüks endale sobiva. Töödeldud põranda hooldus on äärmiselt lihtne – tuleb aeg-ajalt põrand pesta ettenähtud pesuainega, mis korjab kokku mustuse ja uuendab põranda kaitsevõimet regulaarselt. Õlitatud põrandat saab hoida ilusana kasutades vastavat hooldusõli, millega saab parandada jooksvalt põrandasse elamise käigus tekkivaid mehhaanilisi kahjustusi ja aegajalt vastavalt põranda koormusele uuendada põranda ilmet, soovituslikult iga aasta kuni nelja tagant.

Pinnad hoolitsetud kvaliteet ainete ja hoolega

Palju erinevaid võimalusi pindade hooldamiseks

Uued lahendused ja koolitatud meeskond!

Eripuhastustööd üle Eesti igal päeval!

Kutsu meid appi!

Tutvu meie tehtud töödega ja võta ühendust, leiame koostöörütmi ka sinu uutele/vanadele projektidele!